KONST / Litografier / Färglitografi 14795251
nr 1479 5251
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, numrerad 1/300. Färglitografi, bildmått: 43x51 cm, yttermått inklusive ram: 59x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:02:06
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg